K N Í Ž K A

 
obal

  Vážení přátelé, čtenáři. Dovolím si zde krátce představit vydání mojí knížky. Je v ní osmnáct povídek s ilustracemi od Lucie Janouchové, která kreslila obrázky ke každé povídce na míru, tedy po přečtení.
  Povídky jsou o životě, o ženách a o dýmkách, prostě o tom, co muže provází životem. Jako rodilý Pražák, kde jsem strávil půlku života, je několik povídek posazených do prostředí Prahy a hlavně mojí milované Letné. Další povídky jsou z jižních Čech, kde žiji dodnes. Z Milevska, ze Šumavy, píšu o tom co znám a kde to znám, o tom co je mně blízké. O tom co jsem sám prožil, nebo někdo kolem mě. Nebo mi to někdo vyprávěl, popřípadě jsem to trochu pomíchal schválně dohromady a přisoudil své zážitky někomu jinému. (Přeci to neprásknu sám na sebe, že?) V každé povídce je něco ze mě, někde více, někde méně.
  Nejstarší povídka (letopočtem) je z předválečného období, další těsně po válce a postupně šedesátá až sedmdesátá léta. Poslední je skoro ze současnosti.
Když si jí koupíte, budu rád a když se Vám bude líbit, budu potěšen a rád.

 
Zdeněk Klásek
 
Knížka je k mání u všech dobrých prodejců jako jsou:
https://www.etrafika.cz/
Etrafika, Praha 2, Vinohrady, Blanická 3
Etrafika, Olomouc, Ostružnická
Infocentrum, České Budějovice, nám. Přemysla Otakara II.2/2
Knihkupectví Milevsko, Riegrova 146
-----------------------------------------------------------------------------------
Na Blanické v Praze proběhne v sobotu 12.12.2015 od 11.00 do 16.00 autogramiáda s malým pohoštěním. Smí se tam kouřit (dýmka).
Cena Knížky bude všude stejná 230,-